- PIERWSZA DRUŻYNA

Zima 2019, sparing 8: MKS Kluczbork – Agroplon Głuszyna 1:0 (0:0)

Trzecioligowcy do sobotniego sprawdzianu podeszli nieco zachowawczo, stąd sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, gdyż oba zespoły skupiły się bardziej na zadaniach defensywnych. W pierwszej połowie Konrad Skuza interweniował raz, a jego odpowiednik Damian Rozmus, dwukrotnie. Czujność golkipera gości sprawdzili wtedy Paweł Krauz i Marcin Jantos.

Ten ostatni zaraz na początku drugiej odsłony został sfaulowany w prawym narożniku pola karnego i Michał Szewczyk – choć po rykoszecie od bramkarskich rękawic – wyprowadził MKS na prowadzenie. Obraz gry niewiele się jednak zmienił i przypominał ten z pierwszych 45 minut. Sporo było walki w środku pola, która zabrała dużo czasu na stworzenie jakichś klarownych okazji do zdobycia kolejnych goli, i to z obu stron.

Sparing: MKS Kluczbork – Agroplon Głuszyna 1:0 (0:0)

Bramka: 55′ Szewczyk (karny)

MKS: Skuza – Michalewski, Gierak, Krawczun, Dyr – Jantos, Orłowicz, Szepeta, Jaszczak, Szewczyk – Krauz

Wystąpili ponadto: Franczuk, Nykiel, Lewandowski, Zatorski, Mazur, Gadecki, Sobala

Nieobecni: Jelonek (chory), Węglarz, Nitkiewicz (kontuzje)

Następny mecz nasza ekipa rozegra tym razem w piątek, 22 lutego. O godzinie 18.00 podejmiemy w Stobrawie LZS Starowice z BS 4 ligi opolskiej.